Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Më ndihmoni’, Klaudia Pepa në një lidhje të re? Poston foton nga pushimet dhe zbulon kush e shoqëron

Postuar: 24/08/2019 - 17:00

Dy vite pas divorcit nga koreografi Albi Nako, duket se kanë mjaftuar që balerina Klaudia Pepa të provojë një fillim të ri.

Dihet tashmë që balerina e njohur jeton në Itali, aty ku po vazhdon karrierën e saj. E pas ndarjes me koreografin Albi Nako nuk kemi dëgjuar asgjë rreth saj sa i përket jetës private. Por flitet se kemi të reja.

Në foto, Klaudia shihet e shtrirë përtokë, teksa një djalë i ka kapur këmbën, një foto që nënkupton se ky djalë i ka rrëmbyer jo vetëm zemrën, por dhe trupin. “Më ndihmoni”, ka shkruar Klaudia pranë fotos, ndërsa komentuesit kanë nisur menjëherë ta pyesin nëse djali në foto është i dashuri i saj.

Natyrisht që të gjithë presin me padurim deklaratën e saj. Tri vite pasi iu rrëmbeu zemrën italianëve në “Amici”, Klaudia Pepa u kthye vitin e kaluar në Shqipëri si moderatore e “Kënga Magjike”. Primabalerina e “Tv Klan”, e cila po surprizon profesionistët me performancat e saj në “Amici” të “Mediaset”, është active në “Instagram”. Por, si e përshkruan ajo karrierën nga primabalerina e “Tv Klan” tek “Amici” dhe famën në Itali?.

“Kjo është një fazë e re e imja, me një dimension më të madh artistik, ishte koha të bëja një ndryshim, të provoja veten time jashtë Shqipërisë, të provoja talentin tim përballë talenteve të Italisë. Më eci mbarë dhe falënderoj Zotin, që sot bëj edhe një jetë shumë më të mirë. Shpesh poston në “Instagram” foto ku duket një ikonë mode me stilin e veshjes. Është jeta e saj realisht një “bella vita”? “Më pëlqen ta them që jeta ime është një ‘bella vita’. Po, është e tillë. Përveç stërvitjes sime, angazhimeve dhe eventeve të ndryshme të baletit, jam duke studiuar edhe për aktrim dhe shpresoj që në një të ardhme të jem në ekranin e madh. Më pëlqen shumë kinemaja”, tregon ajo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2019 - 15:47

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi të sjellë një film të dytë.

Postuar: 21/09/2019 - 15:11

Loredana Zefi muaj më parë u bë top-temë e medieve rozë, për shkak të akuzave të një çifti zvicer

Postuar: 21/09/2019 - 14:55

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi në media një lajm që ka të bëjë me jetën private të akto

Postuar: 21/09/2019 - 13:52

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma është rikthyer këto ditë në Zelandën e Re, ku e

Postuar: 21/09/2019 - 13:42

Afrona Dika dhe Blero Muharremi sonte (e shtune) kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Postuar: 21/09/2019 - 13:32

Ndonëse po i mungon muzikës, Rezarta Shkurta vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara

Postuar: 21/09/2019 - 13:26

Viola Spiro ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe i janë besuar gjithmonë disa nga emis