BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Gossip

Më në fund dolën hapur! Bora dhe Donaldi pranojnë lidhjen me një foto

Më në fund dolën hapur! Bora dhe Donaldi pranojnë lidhjen me

Bora Zemani dhe Donald Veshaj këtë fundjavë janë arratisur në jug, siç bëjnë zakonisht, ku kanë ndarë edhe foto e video.

Mirëpo, jo vetëm kaq, pasi më në fund, ata kanë publikuar edhe foton e tyre të parë si çifti, duke na konfirmuar romancën…në një farë mënyre…

Bora ka postuar një foto me Donaldin teksa ka zgjedhur ta mbulojë fytyrën e tij me një emoji, ndonëse duket qartazi se është ai, duke shkruar:

Me këtë çunin, identitetin e tij nuk dua ta zbuloj!

Ndërkohë Romeo, ngacmues si gjithmonë, ka komentuar: Mqs është çuni jot atëher edhe unë do e kem si vëlla.

Më në fund, çifti vendosi që ta pranojë në këtë mënyrë lidhjen e tyre, teksa lart e poshtë thuhet se ata janë njohur në ambientet e TV Klan, kur Donaldi merrte pjesë tek “Dance ëith me”, kurse Bora prezantonte “Kënga magjike”.

Më në fund dolën hapur! Bora dhe Donaldi pranojnë lidhjen me