BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Më në fund e pranoi publikisht! Ky është sportisti që i ka marrë zemrën moderatores së ‘Top Channel’

Më në fund e pranoi publikisht! Ky është sportisti që

Para dy ditësh u përfol shumë se moderatorja Fjoralba Ponari ishte prej disa kohësh në një lidhje dashurie me një sportist të quajtur Françesko.

Megjithëse moderatorja s’e kishte zbuluar asnjëherë identitetin dhe portretin e mashkullit që i ka vjedhur zemrën, ai nuk mbeti sekret për shumë gjatë.

Në rrjet u përhapën me shpejtësi fotot e tij, si dhe u bë e ditur se Françesko është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier softëare.

Pasi lajmi mori dhenë, Fjoralba i ka konfirmuar më në fund edhe vetë këto zëra.

Ajo ka publikuar në InstaStory lajmin që ka qarkulluar prej dy ditësh, duke pohuar kështu se është në një lidhje dashurie me mashkullin në fjalë.

Më në fund e pranoi publikisht! Ky është sportisti që

Më të lexuarat