BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Më në fund e pranuan! Zbulohet se kur do të martohen Armina dhe Shkëlzeni

Më në fund e pranuan! Zbulohet se kur do të martohen Armina dhe

Armina Mevlani dhe Shkëlzeni Berisha me deklaratat e fundit ka lënë të kuptohet se ata po mendojnë martesën.

Në një intervistë për “Prive”, Armina u pyet nga gazetari për datën e dasmës dhe fashionistja fillimisht refuzoi të përgjigjej.

“Është viti i ardhshëm?”, e pyeti gazetari. “Besoj se po”, tha Armina.

Pritet që dasma e Arminës dhe Shkëlzenit të jetë madhështore dhe me të ftuar VIP.