Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Më në fund e pranuan! Zbulohet se kur do të martohen Armina dhe Shkëlzeni

Postuar: 20/10/2019 - 23:27

Armina Mevlani dhe Shkëlzeni Berisha me deklaratat e fundit ka lënë të kuptohet se ata po mendojnë martesën.

Në një intervistë për “Prive”, Armina u pyet nga gazetari për datën e dasmës dhe fashionistja fillimisht refuzoi të përgjigjej.

“Është viti i ardhshëm?”, e pyeti gazetari. “Besoj se po”, tha Armina.

Pritet që dasma e Arminës dhe Shkëlzenit të jetë madhështore dhe me të ftuar VIP.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 17:46

Marina Ikonomi është një nga këngëtaret shqiptare, që është dalluar gjithmonë për vokalin e saj.

Postuar: 22/11/2019 - 17:14

Prej kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka treguar padoreza problemin e saj shënde

Postuar: 22/11/2019 - 16:40

Regjisorja Vera Grabocka këto javë ka qenë në qendër të mediave për shkak të sulmeve të vazhduesh

Postuar: 22/11/2019 - 16:36

Reperi i njohur me nofkën Mozzik ka folur për herë të parë pas ndarjes me ish-bashkëshorten e tij

Postuar: 22/11/2019 - 15:11

Moderatorja e Bora Zemani shumë aktive në rrjetet sociale nga ku ndan me fansat e saj momente nga

Postuar: 22/11/2019 - 13:56

Ajo gjithmonë ka vënë para çdo gjëje familjen, duke shmangur probleme dhe polemika me ish bashkës

Postuar: 22/11/2019 - 13:43

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin &quo