Gossip

Më në fund e tregoi/ Mihrije Braha rrëfen sekretin e rinisë dhe bukurisë së saj që nuk njeh moshë, duket mjaft e re përherë por a e dini sa vjeç është?

Më në fund e tregoi/ Mihrije Braha rrëfen sekretin e rinisë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha pyetet shpesh për sekretin e rinisë së saj dhe këtë herë ajo ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Në një lidhje Skype për emisionin “Wake Up”, Mihrija tregoi se ka tre sekrete sesi ka arritur që 53 vjeç të duket ende kaq e re dhe e freskët.

Sekretet janë: Gjumi i mirë, mendime pozitive dhe regjim ushqimor.

Më në fund e tregoi/ Mihrije Braha rrëfen sekretin e rinisë

Më në fund e tregoi/ Mihrije Braha rrëfen sekretin e rinisë

Më të lexuarat