BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/ Melisa flet për herë të parë për Andin dhe tregon gjithë të vërtetën: Është bota për mua

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

Lidhja e tyre më në fund është e konfirmuar. Në një kohë të shkurtër “Leje” ka marrë një milion shikime në Youtube.

Këtë e ka treguar Melisa me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqet pranë Andit.

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

Për herë të parë ajo ka folur për lidhjen e saj me ish-konkurrentin e “Përputhen”. Melisa shprehet se Andi është e gjithë bota për të.

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

“Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin se tani mund t’i tregoj botës sa shumë të dua. Oh prit, ndoshta vetëm për këngën sepse ti je bota për mua”, ka shkruar ajo.

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

Më në fund konfirmojnë lidhjen e tyre të dashurisë/

Më të lexuarat