Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më në fund...”/ Moderatorja e njohur tregon ç’po ndodh në shtëpinë e saj: I kisha humbur shpresat, ja ku mrekullia erdhi!

Postuar: 19/04/2019 - 11:53

Moderatorja Aulona Musta, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ndarë një eksperiencë të sajën me ndjekësit.

Ajo është shprehur se më në fund ndihet e lumtur që arriti ta bindte vajzën e saj që të flinte vetëm dhe kjo gjë e ka lumturuar pa masë. Eksperiencën e saj ajo vendosi ta tregonte publikisht duke u shprehur se ndihet e lumtur që vajza e saj u largua nga dhoma e prindërve më në fund.

“Kjo qe shikoni ketu eshte fytyra e nje mami qe ja doliiiiii!!! Pooo! Me ne fund, pas 4 vitesh e gjysem, arriti ta nxjerre femijun e saj nga dhoma dhe ta lere per te fjetur ne dhomen e vet!

Pikerisht kur i kisha humbur shpresat dhe mendoja se kjo gje nuk do ndodhte para moshes 18 vjece, ja ku mrekullia ndodhi!

Ne fakt, fillimisht kam vendosur ta le te mendoje se ne thjesht fleme te dyja bashke nga dhoma tjeter, sepse nuk doja tja beja traumatike “zhvendosjen”, por avash avash kur ta kuptoje qe s’ka asgje te keqe te flesh ne dhomen tende dhe te zgjohesh naten e mos ta kesh mamin e babin aty, do t’ja them troc: Shiko o bije se ti po fle vetem! Urime! Mami dhe babi mund te perdorin dhomen e tyre te gjumit jo vetem per te fjetur tashme Po per ju si ka qene kjo eksperienca e largimit nga dhoma? Jam shume kurioze te lexoj komentet tuaja, prandaj mos u kurseni!”– shkruan moderatorja krahas videos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sportive, Qëndresa Krelani janë të ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, ku gjatë emisionit zbuluan shumë

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh

Postuar: 25/05/2019 - 22:24

Sonte është duke u zhvilluar puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bë

Postuar: 25/05/2019 - 16:49

Lindita Halimi postoi video dhe foto të vajzës së saj, Kaimana, tashmë 10-javëshe.

Postuar: 25/05/2019 - 16:12

Mbrëmjen e sotme do të transmetohet episodi i fundit i emisionit 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 25/05/2019 - 15:51

Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë

Postuar: 25/05/2019 - 15:41

Loja me “Emoji” është një prej lojërave që herë pas here zhvillohet në emisionin &ldq