Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Me një pasuri marramendëse, nuk e arrin dot askush, zbulohet se kush është këngëtari më i krimbur në para

Me një pasuri marramendëse, nuk e arrin dot askush, zbulohet se kush

Me një pasuri prej 81 milionë dollarësh, Elton John është ylli i popit më i pasur në botë për vitin 2020.

Sipas listës së publikuar nga “Forbes”, në vendin e dytë renditet grupi “Rolling Stones”, me 59 milionë dollarë, të ndjekur nga Phil Collins në vendin e tretë me 45 milionë.

Podiumi i pesë vendeve të më të pasurve të muzikës, në “Forbes”, plotësohet me “Metallica” me 40.5 milionë dollarë dhe nga Bon Jovi me 38 milionë.

1 Elton John – $81m
2 Rolling Stones – $59m
3 Phil Collins – $45m
4 Eagles – $41m
5 Metallica – $40.5m
6 Bon Jovi – $38m
7 U2 – $38m
9 Paul McCartney – $37m
10 Kiss – $36.5m

Më të lexuarat