BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Me një të shkuar të errët dhe i fejuar? Reagon për herë të parë nëna e Andit të ‘Përputhen’, paralajmëron...

Me një të shkuar të errët dhe i fejuar? Reagon për

Këto ditët e fundit është përfolur nëpër media se Andi, konkurrenti i Përputhen është i fejuar. Lidhur me këtë lajm ka reaguar nëna e tij ku nëpërmjet një komentin në portalin që ka nxjerrë fotot  ajo ka shprehur revoltën. E ëma e Andit mohon vërtetësinë e lajmeve dhe thotë se ata që e kanë publikuar do të përballen me ligjin.

Me një të shkuar të errët dhe i fejuar? Reagon për

Më të lexuarat