BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Gossip

“Me njeriun më të suksesshëm të momentit”, Rezart Veleshnja surprizon me ato që thotë për moderatorin e njohur të ‘Top Channel’ (FOTO)

“Me njeriun më të suksesshëm të momentit”,

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshja është dalluar gjithmonë për deklaratat e e tij ‘pa dorashka’.

Së fundmi Veleshnja ka ndarë një foto krah moderatorit të njohur, Edi Manushi, duke treguar vlerësimin që ka për të.

“Me njeriun më të suksesshëm të momentit. Si Manushi s’është askushi”, ka shkruar Rezarti krah postimit ku shihet së bashku me Edin.

Kujtojmë se prej disa kohësh Manushi është drejtues i disa formateve të ndryshme në ‘Top Channel’ si ‘Procesi Sportiv’ apo ‘E diell’, të cilat janë pritur gjithmonë mirë nga publiku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me njeriun me te suksesshëm te momentit. Si Manushi s'ësht askushi ????

A post shared by Rezart Veleshnja (@rezart._.veleshnja) on