Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më përdhunoi dhe më la shtatzënë”/ Drake sërish në telashe, përfundon në gjykatë fansja e fiksuar

Postuar: 19/09/2018 - 15:35

Reperi Drake është sërish në telashe me femrat dhe kësaj radhe akuzohet për përdhunim nga Layla Lace. Fansja pretendon se nga përdhunimi ka ngelur shtatzënë dhe për këtë reperi ka listuar një sërë akuzash ndaj saj duke përfshirë shpifjen dhe prishjen e gjendjes emocionale.

Drake tha në Gjykatë se me Lace është takuar për herë të parë në vitin 2017 në Manchester gjatë turit të tij në Angli.

Reperi ka pranuar se ata kishin kryer marrëdhënie seksuale pas koncertit, por theksoi se Layla ishte shumë e lumtur për këtë fakt, madje kishte realizuar edhe seks oral për reperin.  Më tej reperi ka vazhduar duke thënë se Layla ka kërkuar të shkojë në turn me të por kur reperi nuk ka pranuar ajo është tërbuar.

Madje, ai ka treguar se fansja i ka dërguar dhe mesazhe kërcënuese dhe më pas i ka thënë se ai është i ati i fëmijës, por reperi nuk e beson aspak këtë.

“Nuk ka asnjë dëshmi të besueshme të shtatzënisë, e nuk ka asnjë fëmijë,”- ka thënë  Drake përpara Gjykatës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:53

 Festivali i Këngës në RTSH duket se premton edhe këtë vit surpriza. Pas edicionit të vjetshëm, ku në festival pati më shumë se dy emra pretendentë, duket se edhe këtë vit konkurrenca do të jetë e fortë.

Postuar: 17/10/2018 - 22:21

Aktorja e njohur turke Aslihan Gurbuz është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni kirurgj

Alessandra Mussolini: Do denoncoj ata që ofendojnë Duçen në rrjetet sociale

Postuar: 17/10/2018 - 22:14

Europarlamentarja, mbesa e udhëheqësit fashist italian Benito Mussolini tha dje se do të denonc

Postuar: 17/10/2018 - 21:39

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, por jo gjithçka ka qenë s

Postuar: 17/10/2018 - 21:26

Shoqërohet në polici këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Postuar: 17/10/2018 - 20:38

Është folur shumë lart e poshtë në mediat online që këtë vit do të fillojë “Big Brother Alb

Postuar: 17/10/2018 - 20:14

 Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë