BREAKING NEWS

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë shqiptare po kërcënohen rrezikshëm’, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme në vend

‘Krerët e korruptuar të politikës së lartë
x

Gossip

Me pushime në bregdet, Aurela Gaçe ‘shkrin’ së qeshuri ndjekësit: Ky diell t’i vë brekët në kokë (FOTO)

Me pushime në bregdet, Aurela Gaçe ‘shkrin’ së

Këngëtarja, Aurela Gaçe njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe nuk kursehet po ashtu as kur bëhet fjala për batuta.

Së fundmi ka nisur pushimet në bregdet nga ku nuk mungojnë edhe postime në rrjetet e saj sociale.

Aurela  ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale  një foto, ku shihet e shtrirë në shezllon me rroba banjo dhe mbi kokë ka vendosur një palë tuta të shkurtëra për t’u mbrojtur nga dielli. Ndërkohë ajo e ka përshkruar foton me diçiturën komike, ku ka shkaktuar shumë të qeshura.

“Ky diell t’i vë “brekët në kokë”. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi”, ka shkruar Aurela.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ky Diell ti vë "brekët ne kokë" ???????? Tutat më sakte, mos keqkuptohemi????

A post shared by veten dua gjalle #newalbum (@aurelagaceofficial) on

Më të lexuarat