Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Me sa duket paskemi të reja”, Elia Zaharia flet për shtatzaninë dhe shuan dyshimet

Postuar: 12/07/2019 - 20:21

Princesha e Shqipërisë, Elia Zaharia ka postuar disa foto nga festivali ‘Vox baroque’, i cili u mbajt ditën e djeshme ku artistë dhuruan performanca si në mesjetë.

Por ajo që tërheq vëmendjen është një koment që një prej ndjekësve i ka bërë Elias, duke e vënë jo pak në siklet.

“Me sa duket paskemi të reja!,”-shkruan komentuesja duke nënkuptuar se Elia është në pritje të ëmbël.

Postimi i Elia Zaharias

Por kjo gjë duket se nuk është e vërtetë pasi, Elia shkruan se fajin për një “iluzion” të tillë e kishte ushqimi me shumë kalori.

“E reja është shumë pica dhe pasta,”-ia kthen komentueses bashkëshortja e nipit të Mbretit Zogu i I.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/07/2019 - 10:15

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur publik, dhe jo vetëm, kanë nisur një sfidë të re e cila  tregon se si do të dukesh kur të plakesh.

Postuar: 18/07/2019 - 09:31

Prej ditësh po qarkullon në rrjetet sociale një aplikacion, që e kanë përdorur pothuajse të gjith

Postuar: 18/07/2019 - 09:20

Prej disa ditësh në rrjetet sociale gjithë personazhet e njohur u publik dhe jo vetëm kanë nisur

Postuar: 18/07/2019 - 09:00

Artisti shumë i dashur për publikun dhe që shkakton gjithnjë bujë me deklaratat e tij, Robert Ali

Postuar: 18/07/2019 - 08:21

oderatori, producenti dhe aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi do të jet

Postuar: 17/07/2019 - 22:56

Trashëgimtarja e Top Medias dhe fashionistja e njohur shqiptare, Lori Hoxha është shumë aktive

Postuar: 17/07/2019 - 22:42

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka treguar edhe një herë krenarinë që ndjen k