BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Gossip

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në bregdet me rroba banjo (FOTO)

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Gazetarja e njohur Qeqa Krelani njihet edhe si një prej femrave më seksi të ekranit në Kosovë.

Me sezonin futbollistik tashmë të mbyllur duket se edhe Qeqa po shijon ditët e pushimeve.

Ajo së fundmi ka ndarë në rrjetet sociale një foto teksa shihet mbi kalë në bregdet.

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

“Vera më e bukur e jetës sime”, shkruan Qeqa në publikimin e saj, teksa shijon çaste relaksi duke kalëruar.

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më seksi se kurrë, moderatorja e njohur shqiptare kalëron në

Më të lexuarat