BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Kishte simptoma të koronavirusit, aktori i njohur del ‘fshehurazi’ nga spitali pas një jave, ja si paraqitet gjendja e tij

Kishte simptoma të koronavirusit, aktori i njohur del

Aktori turk Kivanç Tatlitug një javë më parë u dërgua në spital pas dyshimeve se ishte prekur nga Koronavirusi. Aktori i cili ishte vetëkarantinuar me bashkëshorten e tij në shtëpi, kishte temperaturë dhe kollë.

Atij iu bë testi i cili rezultoi negativ, por mjekët zbuluan se Kivanç kishte pneumoni në një zonë të mushkërive. Aktori qëndroi i shtruar në spital nën kujdesin e mjekëve për një javë.

Sipas mediave turke mbrëmë në mesnatë Kivanç ka lënë spitalin dhe është larguar fshehurazi për të mos u fotografuar nga paparacët. Mediat raportojnë se aktori është në gjendje të mirë shëndetësore dhe është rikthyer në shtëpi me bashkëshorten e tij.

Kishte simptoma të koronavirusit, aktori i njohur del

Më të lexuarat