BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

“Më shtohet jeta vetëm kur shoh këto...”, Rezart Veleshnja publikon videon epike të Luana Vjollcës para emisionit

“Më shtohet jeta vetëm kur shoh këto...”, Rezart

Luana Vjollca është është kthyer në një prej figurave më IN të shoëbizit dhe shumë goca frymëzohen prej saj.

Por e keni parë ndonjëherë Luanën para emisionit, teksa bëhet gati?

Këtë moment na e ka falur Rezart Veleshnja ditën e sotme, duke publikuar një video epike.

Aktori i njohur ka postuar në Instastory një video teksa Luana bëhet gati për në emision, duke fokusuar çorapet e saj të gjata, teksa moderatorja ke veshur një fustan.

Më shtohet jeta vetëm kur shoh këto çorape. Këto çorape më shtojnë jetën. O zottt…O Luana o dritë!”- thotë Rezi, ndërkohë që Luana mbulon fytyrën me duar

Kujtojmë se Rezarti dhe Luana u vendosën disa javë më parë në qendër të mediave pasi u përfolën për një konflikt të mundshëm dhe shkak u bë largimi i papritur i aktorit nga emisioni.

Mirëpo pas gjithë këtyre thashethemeve Rezarti u shfaq sërish disa ditë më pas  në provat e emisionit.

Më të lexuarat