Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Me të njëjtin emër dhe mbiemër, trashëgimtarja e ‘Top Channel’ dhe partnerja e Ledri Vulës shfaqen për herë të parë bashkë në publik, e thonë hapur çfarë-mendojnë për njëra-tjetrën

Me të njëjtin emër dhe mbiemër, trashëgimtarja e

E fejuara e Ledri Vulës dhe trashëgimtarja Top Channel, edhe pse nuk i lidh asgjë përveç shoqërisë kanë të dyja emër e mbiemër të njëjtë, Sara Hoxha.

Për herë të parë dy vajzat janë bërë bashkë në një festë ditëlindjeje. Ka qenë e dashura e Ledrit e cila ka ndarë një foto me Hoxhën duke shkruar: “Nuk mund të gjeja dika më të mirë me të cilin mund të ndaja emrin".

Foton e ka ripostuar edhe trashëgimtarja e Topit, shoqëruar me një zemër.

Me të njëjtin emër dhe mbiemër, trashëgimtarja e