BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

“Më tha se është shumë e bukur dhe më kërkoi t’ia prezantoja Mihrijen”, Naim Abazi zbulon çfarë i ndodhi me mikun e tij të ngushtë

“Më tha se është shumë e bukur dhe më kërkoi

Këngëtari Naim Abazi ka rrëfyer sesi një mik io tij i ka kërkuar që ta pezantojë me një vajzë që i pëlqente dhe bëhej fjalë për Mihrije Brahën, bashkëshorten e tij.

Asokohe ai ishte në një lidhje dashuri me këngëtaren dhe pak veta e dinin për raportin e tyre të ngushtë.

“Ishim në një udhëtim. Aty e pranishme ishte dhe Mihrija dhe një mik imi. Ai filloi të më thoshte sa e bukur ishte Mihrija dhe sa dëshirë kishte ai që ajo të ishte e dashura e tij. Më kërkoi t`ia prezantoja. Por unë vetëm qesha. Nuk mendoj se në ate kohë ai e dinte që ishim bashkë.”, tha Naimi.