BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

“Më tha s’më ha k***”/ Degjeneron keq emisioni i ‘Përputhen’, Antonela i tregon të gjitha çfarë ndodhi dhe plas debati: Atdheu më puthi me zor në makinë dhe ...

“Më tha s’më ha k***”/ Degjeneron keq emisioni i

Në puntatën e ditës së djeshme në Përputhen, u ridiskutua çështja mes Antonelës dhe Atdheut, dhe puthjes së tyre jashtë emisionit.

Antonela tregoi ditën e djeshme se ishte Atdheu ai që e puthi me zor në makinën e tij. “Ai më puthi me zor, dhe unë i thashë për çfarë e bën këtë, dhe ai tha s’ma ha k.... Madje ai donte edhe më shumë por isha unë ajo që e refuzova,” tha Antonela.

Ndërkohë Atdheu e kundërshtoi menjëherë duke e quajtur aktore. “O Atdhe zhgarravina, mos gënje sepse e dimë shumë mirë të dy se çfarë ndodhi”, tha Antonela.

Më të lexuarat