Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Me ty fle çdo natë, a mund të të prek?”/ Më në fund e pranuan! Romeo Veshaj deklaratë të papritur Jonida Maliqit (Reagimi i këngëtares)

Postuar: 09/11/2019 - 17:21

Daljet e tyre publike bashkë dhe deklaratat e shpeshta kanë konfirmuar se këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj janë në një lidhje.

Së fundmi nga videot e ndara në Insta story-t e Jonidës dhe Romeos, duket se dyshja ndodhen në Vlorë dhe shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit.

Në një moment dëgjohet kur Romeo thotë: Iii çfarë gjeta o zot i madh, po me ty fle çdo natë, dua të të prek, a mund të të prek?

Ndërsa i kthehet Jonida: Seriozisht e ke ti, si fle me mua çdo natë dhe do të më prekësh, çfarë janë këto? ‘Me ty hapu moj shoqe hapu jastiku im i dashur”- shprehet Romeo.

Lidhja e Jonidës me Romeon pak kohë më parë u bë publike nga disa foto që ata shfaqeshin duke u puthur gjatë pushimeve verore dhe duket se dyshja e ekranit nuk e kanë më problem të shfaqen hapur bashkë në publik duke bërë dhe deklarata ndaj njëri -tjetrit.

Mos vallë Rome dhe Jonida nga kjo bisedë po konfirmojnë ndonjë bashkëjetes të afërt apo mos vallë lidhja e dyshes simpatike ka avancuar dhe ata bashkëjetojnë!?

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 19:03

Shkrimtari i njohur Agim Doçi i ftuar në  “Thumb On” ka zbuluar detaje mbi tekstin që ai ka shkruar, “Ti nuk din as me ma lyp”, kënduar nga Bleona Qereti, duke i kthyer përgjigje kështu nj

Postuar: 18/11/2019 - 18:57

Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike.

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du&rsq

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakën

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s