BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin nga masakra e “21 janarit”, gazetari zbulon prova të reja, rëndohen pozitat e Sali Berishës

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’, zbulohet lëvizja e minutave të fundit nga grupi i Alibeajt (Foto)

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’,
x

Gossip

Me Vallen e Tropojës në sfond, Armina publikon pamjet më të bukura të dasmës: Derdha lot gëzimi (VIDEO)

Me Vallen e Tropojës në sfond, Armina publikon pamjet më të

Më 25 shtator, çifti shumë i komentuar, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, kurorëzuan dashurinë e tyre. Ata zhvilluan një dasmë madhështore me 300 të ftuar, duke ndjekur të gjitha traditat shqiptare.

Pak më parë, Armina ka ndarë në Instagram një video, ku shfaqen disa nga momentet më të bukura nga dasma dhe padyshim ai që është pëlqyer shumë nga të gjithë është çasti kur ajo kërcen “Vallen e Tropojës”. Përmes një shkrimi të gjatë, blogerja e emocionuar falenderon të gjithë ata që e kanë ndihmuar dhe padyshim të gjithë ata që e kanë uruar.

“Data 25 shtator ka qene nje nga datat me te shenuara te jetes sime, jo vetem per faktin se kurorezova dashurine time gati 10 vjecare me Shkëlzen Berishën, por sepse kuptova sa shume njerez gezuan me ne si kurre ndonjehere dhe na treguan dashuri ne forma te ndryshme. Kjo dasme ishte menduar qe ne fillim si dicka qe te percjelle jo vetem dashurine tone, por te sjelli ne dukje traditat e muzikes, ushqimit dhe kercimeve Shqiptare. Fjalet jane te pakta dhe te varfa per te shprehur mirënjohjen dhe peruljen time ndaj te gjithe njerezve qe na e bene magjike kete dite me shume sesa une kisha menduar ndonjehere dhe festuan me ne aty, por jo vetem. Urimet tuaja ne rrjete sociale, mesazhet e shumta, qe do doja t’i pergjigjesha nje me nje por e kam te pamundur, me kane bere realisht te derdh lot gezimi. FALEMINDERIT qe ma bete kete dite me te bukuren e jetes sime”, ka shkruar bukuroshja krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani)