Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Më vjen zor ta them", Besa Kokëdhima bën gafën e madhe në mes të Francës

Postuar: 20/04/2019 - 22:19

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Besa Kokëdhima prej disa kohësh tashmë po jeton në Francë dhe sot në një intervistë në “Xing me Ermalin”, ka treguar detaje nga jeta e saj profesionale dhe personale.. Gjatë intervistës Besa tregoi se ka mësuar frëngjisht megjithatë francezët nuk ja bëjnë të lehtë.

“Ka nga ata njerëz që kur e shikojnë që ti përpiqesh nuk ta bëjnë jetën malore dhe fillojnë flasin anglisht. Por ka edhe nga ata që bëjnë sikur nuk kuptojnë. Është një rast që më vjen shumë zor ta them. Kush më njeh e di që unë i adhuroj kafshët dhe kam tre mace. Në përpjekje për tu futur në bisedë më frëngjishten time të çalë, më pyeti njëri nëse kisha ardhur me familjen. Jo i thashë unë frëngjisht, kam dy p***”, tregoi Besa duke i shkrirë të gjithë së qeshuri.

Këngëtarja shpjegoi se këto dy fjalë i ngatërron për shkak të një shkronje dhe këtë gabim e kishte bërë edhe një herë tjetër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 20:30

Dje, “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt.Të ftuar ishin miq dhe familjarë të kantautorit dhe sigurisht, nuk mungoi Miriam Cani dhe as babai i tij, Qerim Skënderaj

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtar

Postuar: 23/05/2019 - 20:08

  Zëvendëskryeministri italian Luigi di Maio, foli për marrëdhënien e tij gjatë programit &l

Postuar: 23/05/2019 - 19:54

Arjola Demiri ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Pa

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Ka

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjeti