BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Gossip

Me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse, nuk do ta besoni sa vjeç mbush Eli Fara

Me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse, nuk do

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara është shumë e komentuar për pamjen e saj gjithmonë rinore dhe të freskët. Mosha ka stopuar për të.

Këngëtarja Eli Fara, me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse ka arritur që të jetë shumë e dashur për publikun e gjerë.

Përveç pozitivitetit që ka si person, me çfarë e karakterizojnë miqtë e saj, për Elin shpesh flitet edhe për diçka tjetër.

Por, ndonëse vetë këngëtarja duket si 20-vjeçe, a e dini sa është ajo në të vërtetë?

Eli ka lindur më 21 maj të vitit 1967 në Korçë dhe për pak muaj do të mbushë 53 vite.

Epo duket se mosha për Elin mbetet thjesht një numër.

Me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse, nuk do

Me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse, nuk do

Me zërin e saj mahnitës e pamjen mbresëlënëse, nuk do

Më të lexuarat