BREAKING NEWS

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e Vlorës, reagon Spartak Ngjela dhe paralajmëron ‘tërmet’ në politikën tonë: Aty i kanë provat e krimit...

SPAK sekuestron ‘dosjet e nxehta’ në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen “Gërdeci”, rigjykim për ish-ministrin Fatmir Mediu

Merret VENDIMI! Gjykata e Posaçme rihap dosjen
x
BREAKING NEWS

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e Vlorës, sekuestrohen disa dosje pronash. Bie sërish drejtori. Zbardhen lëvizjet e reja

"Patatja e nxehtë"/ SPAK zbarkon në Kadastrën e
x
BREAKING NEWS

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga avioni”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat ‘bombë’ dhe plas paralajmërimin e frikshëm për Berishën: Kjo është dosja që ka Basha në dorë!

“Pashko dhe Hajdari e kërcënuan se do ta hidhnin nga
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë taborët e tij për të shkatërruar PD, është i dalë boje dhe në grahmat e fundit të tij

Lulzim Basha shpërthen në akuza ndaj Ilir Metës: Ka nxjerrë
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata në PD në eksplozion e sipër, Basha e Berisha dinë shumë sekrete për njëri-tjetrin

Spartak Braho: Ilir Meta është buzë greminës, situata
x
BREAKING NEWS

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED dhe përplasja me Donald Lu, te refuzimi i arrestimit dhe braktisja nga presidenti

Ja si Llalla u fut në kurth nga Meta, nga plani për të kapur KED
x

Gossip

Media ndërkombëtare përzgjedh 10 meshkujt më të pashëm shqiptarë, mes tyre edhe ish-konkurrenti i Përputhen (FOTO)

Media ndërkombëtare përzgjedh 10 meshkujt më të

Media ndërkombëtare “Conan Daily” ka publikuar një listë me 10 meshkujt më të pashëm të çdo shteti dhe nuk ka munguar as një listë me djemtë shqiptarë. Disa prej tyre janë aktorë, këngëtarë e futbollistë, por edhe personazhe nga "Përputhen", si Mevlani i cili mban vendin e 10.

10. Mevlan Shaba

9. Alban Skenderaj

8. Valdrin Muriqi

7. Oni Pustina

6. Lorik Cana

5. Nik Xhelilaj

4. Enver Gjokaj

3. Jurgen Gjasula

2. Patrick Rukaj

1. Niko Pepaj

Media ndërkombëtare përzgjedh 10 meshkujt më të