BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

Mediat britanike zbulojnë sekretin pse dukesha Kate dhe Meghan shihen kaq afër kohët e fundit

Kate dhe Meghan e rregulluan marrëdhënien e tyre dhe mediat e huaja bashkë me ekspertët e gjuhës së trupit thonë se kunatat s`kanë qenë kurrë kaq afër bashkë.

Mendohet se arsyeja e afrimitetit të papritur të nuseve mbretërore është mëmësia. Tani që edhe Meghan u bë nënë duket se i qajnë hallet bashkë. Meqë Kate ka më shumë përvojë se po rrit tre fëmijë, duhet të jetë i një libër plot me informacione të sigurta për nënën e re Meghan, të cilën pak ditë më parë e akuzuan në rrjet se ende s`ka mësuar të mbajë fëmijën në krah.

Kështu që forcimi i lidhjes së tyre i dedikohet vetëm Archie-t.