Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mediat serbe i bëjnë atë që nuk e priste, moderatorja e “Top Channel” iu kthehet publikisht

Postuar: 19/03/2019 - 13:31

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet që komentohet gjatë në mediat rozë. Ajo me pamjen e saj nuk ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të shqiptarëve, por edhe të mediave të huaja.

Siç dihet Luana është mjaft krenare që është shqiptare dhe nuk ngurron që këtë gjë të tregojë në çdo emision apo postim të sajnë. Mirëpo, kjo gjë siç duket nuk i ka pëlqyer aspak mediave serbe të cilat i kanë dedikuar së fundmi moderatores shqiptare një artikull.

“Gazetat serbe paskan shkruar se sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe, KOSOVËN! Dhe unë po ju them shumë mirë që e dini!”, ka shkruar Luana përmbi foton e artikullit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 16:47

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, është e martuar me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin me të cilin ka edhe një vajzë që quhet Hera.

Postuar: 24/06/2019 - 14:51

Aktori i njohur Bes Kallaku e ka nisur karrierën e tij në një moshë shumë të vogël dhe udhëtonte

Postuar: 24/06/2019 - 10:41

Blogerja e njohur Lori Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale

Postuar: 24/06/2019 - 08:19

Rikthehen sërish teoritë konspirative se Michael Jackson është ende gjallë dhe madje ka shkuar në

Postuar: 24/06/2019 - 08:06

Sot është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj janë kthyer në hite, por