BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Më e mirë e ëma se e bija! Pas gjithë rrëmujës dhe zhurmës së madhe të shkaktuar në media dhe opinion, Tea prezanton për herë të parë mamin dhe surprizon rrjetin

Më e mirë e ëma se e bija! Pas gjithë rrëmujës dhe

Tea Trifoni ka bërë sot një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale.

Një ndjekës i saj ka qenë kurioz që të dijë se sa ka qenë lidhja e saj më e gjatë dhe më e shkurtër.

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk ka ngurruar aspak që të përgjigjet.

Më e mirë e ëma se e bija! Pas gjithë rrëmujës dhe

“Më e gjata rreth dy vite e gjysmë. Më e shkurtra kjo e fundit”, zbuloi Tea, e cila gjithashtu rrëfeu edhe se si i kanë pritur prindërit lajmet që janë shkruar për të.

“Si i kanë pritur prindërit lajmet e bujshme që janë bërë për ty? Je shumë pozitive”, i shkruan një tjetër.

“Janë shqetësuar sigurisht. Por ata i dinë gjërat më brendësish se publiku dhe më kanë mbështetur shumë”, rrëfeu Tea.

Më e mirë e ëma se e bija! Pas gjithë rrëmujës dhe

Më e mirë e ëma se e bija! Pas gjithë rrëmujës dhe

Më të lexuarat