BREAKING NEWS

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi zyrtar nga Policia shqiptare për sasinë rekord: Dorëzuam drogën

1.3 tonë kokainë në Maqedoni, vjen reagimi  zyrtar nga Policia
x

Gossip

Meghan Markle dhe Princ Harry u zhvendosën në Kanada, mbretëresha Elizabeth shkarkon menjëherë nga puna 15 persona (Çfarë ndodhi?)

Meghan Markle dhe Princ Harry u zhvendosën në Kanada, mbretëresha

Meghan dhe princ Harry nuk do të kthehen më në Britaninë e Madhe dhe kjo është e sigurtë. Ata një muaj më parë vendosën të heqin dorë nga ‘roli i tyre‘ si anëtarë të familjes mbretërore britanike për të pasur ‘pavarësi financiare’ maksimale në aktivitetet e tyre publike dhe bamirëse.

Aktualisht Meghan dhe Harry së bashku me djalin e tyre janë zhvendosur në Kanada ku kanë nisur një jetë të re. Me largimin e tyre do të largohet nga Buckingham Palace dhe stafi i tyre prej 15 vetash. Ndërkohë në datat 7 dhe 9 marsit priten në Londër angazhimet e fundit zyrtare të Harry.