BREAKING NEWS

Fillon Kongresi i PS/ Deputetja kërkesë urgjente Ramës: Këtë çështje duhet ta shikoni me prioritet

Fillon Kongresi i PS/ Deputetja kërkesë urgjente Ramës:
x

Gossip

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas largimit të papritur, kunatës së saj Kate Middleton i ndodh incidenti që e vuri në siklet para të gjithëve (FOTO)

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Të jesh Dukesh nuk është kaq e lehtë dhe këtë na e vërtetoi Meghan Markel me vendimin e saj të papritur duke hequr dorë nga mbretëria.

Mund të themi se edhe për kunatën e saj Kate Middleton, jeta si dukeshë është e vështirë, është një garë e vazhdueshme rregullash dhe protokollesh, të cilat nuk duhet të thyhen dhe incidente të cilat duhet të evitohen.

Kështu teksa vizitonte një spital fëmijësh në Londër, Middleton, bashkëshortja e princit William ka qenë protagonist e një incident tip Marilyn Monro.

Por ajo sigurisht të gjithë situatën e ka marrë me sportivitet, duke dhënë një buzëqeshje dhe duke u përpjekur të mbante me duar fundin që era po ja ngrinte lart.

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas

Meghan Markle i la në dorë gjithë mbretërinë pas