Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Meghan Markle: Më mungon aktrimi

Postuar: 12/07/2018 - 21:08

Jeta e saj ndryshoi pas martesës me Princin Harry, Meghan Markle u detyrua që ti japë fund karrierës së saj si aktore.Gjatë vizitës së saj të mërkurën në Dublin, zbuloi se i mungon seriali ku punonte në Shtetet e Bashkuara "Suits".

Ndërsa fliste me publikun, një fanse i tha: "Jam një fanse e Suits dhe më mungon shumë."

Nuk mungoi reagimi i dukeshës 36 vjece, e cila i tha: "Edhe mua."Meghan është përshkruar gjithmonë si një femër e qeshur dhe pozitive, që transmeton energji të mirë tek publiku.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 14:56

Cristiano Ronaldo nuk është vetëm një emër i lakuar në botën e futbollit pasi bujë të madhe po bën edhe në bizneset private. Portugezi ka një bashkëpunim me linjën e hotelerisë “Pestana”.

Postuar: 16/11/2018 - 14:19

Pas një deklarate që modelja e njohur Aurela Hoxha bëri në emisionin “Pop Culture”, p

Postuar: 16/11/2018 - 13:53

 Ditën e sotme Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka ndarë çmimet vjetore për gazetarët më të spi

Postuar: 16/11/2018 - 13:27

Enca na ka lënë të gjithëve të kuptojmë që nëse hap debat me të, atëherë po merresh me personin e

Postuar: 16/11/2018 - 13:20

Shqiptari Saimir Strati, mjeshtri i mozaikëve dhe fitues 9 çmimeve Guinness me veprat e tij, ësht

Postuar: 16/11/2018 - 13:03

Shumë vajza të reja kanë shumë vështirësi për të gjetur punë, por dy vajzat të reja kanë treguar