BREAKING NEWS

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me presidentin amerikan Joe Biden në SHBA, çfarë u diskutua

Kreu i Shtetit, Bajram Begaj takim ‘kokë më kokë’ me
x
BREAKING NEWS

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika, Lindita Nikolla e fut Sali Berishën nga dritarja nëpërmjet karremit Bardhi, kryetarja e Kuvendit “kamikaze” anti-SHBA e “Trekëndëshit të Bermudës” dhe ortakërisë së Zenit

Amerikanët e përzunë me “shkelma” nga politika,
x
BREAKING NEWS

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes “Berisha”, në skaner pasuritë e fëmijëve, dhëndri,  aferat “Partizani”, “CEZ-DIA” dhe “Gërdeci”, zbardhen kabllogramet amerikane

SPAK në oborrin e “non gratës”, ja si SHBA i ka qepur
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali Berisha po sulmon prokuroren ‘e hekurt’ Enkeleda Millonai që po i heton dhëndrin për pastrim parash dhe skema që po ndjek Ilir Meta për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Spartak Ngjela paralajmëron lajme “bombastike”: Ja pse Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga falja e tokave private dhe shtetërore, tenderët,  te pista e helikopterit dhe hangar për avion privat

Ja të gjitha dhuratat e kryeministrit Rama për oligarkun Samir Manen,
x
BREAKING NEWS

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën “Rama-McGonigal”, ja si skandali mund të shkaktojë tërmet në Tiranë dhe Uashington, Robert Papa zbardh të rejat e fundit

Kongresi amerikan thellon hetimet për aferën
x
BREAKING NEWS

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën të qartë Berishës: Nuk ndryshojmë qëndrim për “non-gratat”, nxisim aktorët të shqyrtojnë me kujdes angazhimet në parti

Përplasjet për kreun e grupit PD, Ambasada Amerikane ia bën
x
BREAKING NEWS

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë indeksim me 8.6 për qind nga 1 tetori, Ministria e Financave dhe Instituti i Sigurimeve Shoqërore zbardhin detajet

Miratohet rritja e pensioneve, 767 mijë persona përfitojnë
x

Gossip

Meghan Markle shfaqet pa unazën e fejesës me Princ Harry-n, arsyeja do t'iu habisë!

Meghan Markle shfaqet pa unazën e fejesës me Princ Harry-n, arsyeja do

Meghan Markle ka befasuar fansat pasi u pa pa unazën e saj të fejesës me diamantë. Ish-aktores së “Suits” iu dhurua unaza nga bashkëshorti i saj Princ Harry kur ai i propozoi asaj në Pallatin Kensington në vitin 2017 dhe ajo e ka mbajtur atë që atëherë.

Gjithçka ndryshoi këtë javë kur ajo u pa pa të për herë të parë në pothuajse gjashtë vjet. Pavarësisht se fillimisht shkaktoi panik mes ndjekësve dhe adhuruesve të Harry-t dhe Megan-it – disa menduan se kjo mund të tregonte një përplasje në marrëdhënien e tyre, por fansat u qetësuan pasi Markle u rishfaq me një unazë përjetësie (eternity ring).

Meghan zgjodhi bizhuteritë mahnitëse gjatë turneut në Gjermani me bashkëshortin Harry në Gjermani për lojërat Invictus dhe të dy duken më të pandalshëm se kurrë dhe shumë të lumtur krahë njëri-tjetrit. Unaza e përjetësisë ishte një konfirmim romantik i kësaj. Thuhet se Princi i dhuroi gruas së tij unazën në vitin 2019, pasi lindi djali i tyre Archie. Është një riafirmim simbolik i unitetit të çiftit.

Rikutjojmë gjithashtu se Meghan Markle, Dukesha e Sussex-it, thuhet se po planifikon një rikthim në rrjetet sociale dhe ka kërkuar ndihmën e klanit Kardashian-Jenner. Sipas një burimi, Meghan është prekur nga mirësia e treguar nga Kim Kardashian dhe Kris Jenner ndaj nënës së saj, Doria Ragland, në një event të fundit. Burimi zbuloi gjithashtu se Meghan beson se Kardashians janë nënvlerësuar dhe keqtrajtuar në media, ashtu si ajo dhe Princi Harry. Dukesha e Sussex-it thuhet se dëshiron të rihapë blogun e saj, The Tig, dhe llogarinë e saj të fshehtë në Instagram, e cila mendohet të jetë nën kontroll @meghan. Raportet sugjerojnë se Meghan mund të rikthehet shumë shpejt në mediat sociale. Një burim konfirmoi për The Mail të dielën se “ajo do të kthehet”.