BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Melisa e “Për’puthen” bën reagimin që po bën xhiron e rrjetit : Po të isha pornostare do të isha shumë... (VIDEO)

Melisa e “Për’puthen” bën reagimin që po

Melisa, tashmë e njohur për shkak se është pjesë e emisionit më të ndjekur shqiptar “Për’Puthen”, ka habitur mbarë opinionin publik me deklaratën e saj. Vajza që studion për mjekësi dhe që ka pasion baletin në një video live që ka bërë në llogarinë e saj të “Instagram” ka thënë se nëse do të ishte pornostare do të ishte shumë e pasur.

Më konkretisht, kjo e fundit tha se:

“Po të isha pornostare do isha super e pasur”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by “’” (@perpputhen2)