BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e lëvizjeve të fundit të Dakos: Takoi bashkëpunëtorët me të cilët...

Arrestimi i ish-kryebashkiakut, Klodiana Lala zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj subjekteve bregdetare

Nga kontrollet te vrojtuesit e plazhit, specialisti zbardh masat e reja ndaj
x
BREAKING NEWS

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me motorin, ka të plagosur

'Benz-i' përplaset 'kokë më kokë' me
x
BREAKING NEWS

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën 55-vjeçari (emri)

E zë poshtë zetori teksa punonte tokën, humb jetën
x
BREAKING NEWS

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar

Kërcet grushti në Tiranë, ka të lënduar
x
BREAKING NEWS

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim urgjent dhe zbardh detajet e rënda

Sherri mes dy të miturve në Tiranë, policia del me njoftim
x
BREAKING NEWS

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala plas 'minën me sahat': Kur u arrestua peshku i madh, SPAK do godasë të tjerë politikanë

"U kap kamioni i pandëshkueshmërisë", Klodiana Lala
x
BREAKING NEWS

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para

Sherr mes të rinjve në Tiranë, dalin detajet e para
x

Gossip

Melisa shpërthen në lot pas debatit me Xhulin, zbulohet arsyeja 'qesharake' (Video)

Melisa shpërthen në lot pas debatit me Xhulin, zbulohet arsyeja

Xhuli Nura dhe Melisa Lleshi janë përfshirë në një debat gjatë ditës së sotme. Ato debatuan me tone të larta për një keqkuptim që ndodhi në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova lidhur me një pako të qumështit të sojës. Debati i tyre për ngatërrimin e qumështit të sojës vazhdoi për disa minuta.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” e akuzoi modelen nga Drenica se ia kishte bërë me dëshirë asaj, çështjen e ngatërrimit të qumështit të sojës.

“E kam shumë seriozisht, është shumë vështirë të më bësh mua me nerva. Kur të bëj be për vëllanë, e kam seriozisht”, janë fjalët e Melisës.

Xhuli përndryshe që nga fillimi ka pasur mosmarrëveshje me disa prej banorëve, e më së shumti për pjesën e kuzhinës.

Kjo pasi ajo ka marrë përsipër çdo gjë rreth ushqimit duke qenë se përgatit çdo ditë.