Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Menaxheri i njohur i prek gjoksin në publik, ish-banorja e “Big Brother” shkrihet së qeshuri (VIDEO)

Postuar: 11/10/2018 - 14:47

Ajo është një ndër ish-banoret e “Big Brother” më të komentuara dhe di të tërheqë gjithmonë vëmendjen. Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin e cila vazhdon të komentohet gjerësisht në rrjetet sociale.

Së fundmi po qarkullon një video ku Fjorentina shihet së bashku me mikun e saj, njëkohësisht dhe menaxheri i disa prej VIP-ave shqiptar, Xhani Demika.

Xhani shihet teksa i prek gjoksin Fjorentinës në publik, ndërsa kjo e fundit shkrihet së qeshuri. Theksojmë se të dy janë përfolur shpesh për një lidhje të mundshme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur mer mendjen e @genta_gja dhe dhunon @fjori.halili ------

A post shared by Xhani Demika (@xhanidemika) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 19:55

 Era Istrefi është padiskutim një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Fama dhe suksesi i saj kanë kaluar tashmë kufijtë shqiptarë.

Postuar: 20/10/2018 - 19:42

 Më 12 korrik të këtij viti Xhensila u bë për herë të parë, pasi solli në jetë vogëlushen Aj

Postuar: 20/10/2018 - 18:49

 E dashura e Stresit, Kejsi, ka reaguar për herë të parë  në lidhje me arrestimin e kën

Postuar: 20/10/2018 - 18:44

 Ditën e sotme e ftuar në emisionin “Pop Culture” ishte këngëtarja e njohur Fifi

Postuar: 20/10/2018 - 17:36

 Këngëtarja Aurela Gaçe, pak ditë më parë ka festuar ditëlindjen në një festë që e bëri dhe

Postuar: 20/10/2018 - 16:31

Këngëtari i njohur shqiptar ka befauar me deklaratën e tij më të fundit.I ftuar në emisionin &ldq

Postuar: 20/10/2018 - 16:11

Moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video të pazakontë  në Instagramin e saj ku zbulo