BREAKING NEWS

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e vizitës së Escobar në Tiranë dhe jep mesazhin e fuqishëm

Dy ditë para Kuvendit të Berishës, Yuri Kim zbulon arsyen e
x
BREAKING NEWS

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e “përfaqësuesit” të Tom Doshit që mbështet Berishën, Bejko paralajmëron sulm të selisë pas 11 dhjetorit

Ndizet situata, demokratët nxjerrin emrin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë rrezikojnë sekuestrim pronash e bllokim llogarish, Kim e Blinken paralajmërojnë reprezalje

Zbardhet strategjia antikorrupsion e SHBA, dhjetra politikanë
x
BREAKING NEWS

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë rrugën e integrimit, Tirana nuk do kërkojë ndarje nga Shkupi, kemi mësuar nga gabimet e njëri-tjetrit

Mimi Kodheli: Bullgaria të heqë veton dhe të hapë
x
BREAKING NEWS

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës

SHBA bën lëvizjen e papritur para Kuvendit të Berishës
x

Gossip

“Mendoj njësoj, por..., Balina Bodinaku sqaron përplasjen e bujshme me moderatoren Bieta Sulo: Mund të isha pak më e rezervuar po ta dija që...

“Mendoj njësoj, por..., Balina Bodinaku sqaron përplasjen e

Ajo një opinioniste në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe komentet e saj bëjnë xhiron e rrjetit. Por Balina Bodinaku ka zhurmuar edhe më parë, pikërisht me një debat të shkaktuar mes saj dhe Bieta Sulos në rrjete sociale.Në ‘Abc e Pasdites’ Bodinaku shpjegoi gjerësisht këtë situatë të shkaktuar pas postimit të një story në llogarinë e saj në Instagram.

Teksa Ermal Peçi e pyeste në rubrikën ‘Në shtëpi me Balina Bodinakun’ si do të ishte të qëndronte e izoluar në një shtëpi me Bietën, duke prekur përplasjen e tyrë pas sfidës “Instagrami i Gjelbert”, ajo shprehu:


“Nuk ishte një debat i imi me Bietën. Mendimi im nuk ndryshon, ndoshta po ta dija që ishte Bieta do të isha pak më e kompleksuar nga ideja që është një personazh public dhe mos ta merrte si personale. Mund të isha pak më e rezervuar po ta dija që isha përpara një emri konkret.”

Por teksa vijonte biseda, Balina gjithashtu tha se ende mbante të njejtin mendim. Sipas saj, është e pakuptimtë të ‘gjelbërosh’ vendin virtualisht. “Po çfarë kuptimi ka të gjelbërosh virtualisht vendin? E kisha me sfidën në vetvete jo me njeriun që sfidonte” , tha Bodinaku.

Më të lexuarat