BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Gossip

Çmenduri! Dueti muzikor i Teas me Luizin kap shifra marramendëse në më pak se një orë (VIDEO)

Çmenduri! Dueti muzikor i Teas me Luizin kap shifra marramendëse

Ditën e djeshme, “Big Brother VIP” prezantoi provën e rradhës për banorët e shtëpisë.

Ata duhet të organizonin një “Talent Show” ku secilit prej banorëve iu dha një performancë e ndryshme, ndërsa Kiara do të jetë prezantuesja.

Një ditë pasi banorët u vunë në dijeni dhe filluan përgatitjet, pak më parë kanë nisur dhe performancat e banorëve.

Faqja e BBV në Instagram ka treguar se performanca që merr më shumë pëlqime do të shpallet fituesi i këtij talent show.

Epo, duket se e kemi një fitues ende pa nisur mirë. Postimi i duetit të Luizit me Tean ka arritur në shifrën e 144 mijë pëlqimeve dhe mbi 900 mijë shikime NË MË PAK SE NJË ORË!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)