BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Meri Shehu del me deklaratën e fortë: Një vendim do i ndryshojë përgjithmonë jetën kësaj shenje horoskopi

Meri Shehu del me deklaratën e fortë: Një vendim do i

Nga data 18 Janar Hëna është e plotë dhe ne diagonalen Gaforre Bricjap qe tregon fillimin dhe Fundin. Na pret nje lindje e re dhe kjo hene e plote favorizon ndryshimet e menjehershme dhe vendimet qe duhen marre menjehere sidomos per Dashet, Bricjapet, Gaforret dhe Peshoret. Ndikim i Plutonit e bene kete hene te Plote Luftarake. Gjetja e nje zgjidhje te menjehershme apo nje ndryshim rrenjesor jane prioritete te momentit. Do fillojme nga niveli zero pas ketij ndryshimi.


Dashi
Nje ndryshim familjar do jete fillimi i nje ndryshimi te madh ne lidhje me punen dhe te ardhmen. Ju pret nje perballje e madhe me nje ndryshim rrenjesor ne pune.


Demi
Kjo periudhe do ju gjej ne lufte per te ardhmen ose per te çarë perpara pengesave qe nuk po ju lene te shihni pertej tyre ne planet tuaja. Nje person i afert ju pengon te merrni nje vendim per nje udhetim.

Binjaket
Nje ceshtje ekonomike duhet te mbyllet por ju djeg shume per momentin dhe ju duhet te luftoni qofte edhe me demonet e erresires. Por qe ta beni kete duhet te futeni ne kete ambjent lufte.


Gaforrja
Nje vendim i madh ne jeten personale do ju ndryshoj jeten. Nje marredhenie e lodhshme do marre fund por jo pa lufte.

Luani
Jeni nje shenje qe ju duhet nje zgjidhje e shpejt e nje problemi personal familjar qe ka shume tension dhe mundesi t'ju shkaterroj po nuk moret vendimet e duhura.

Virgjeresha
Ju rikthehet efhe nje here fati dhe mundesia e rregullimit ne nje lidhje personale. Por kjo nuk ka te beje vetem me romantizmin, por edhe me luften qe do beni per te eliminuar rivalet ne dashuri.

Peshorja
Nje lufte shpirterore me nje prapaskene pune do ju vej ne frontin e perballjes ku ju duhet ose te terhiqeni ose te beni nje levizje heroike per te vazhduar. Keni armike nje femer.

Akrepi
Jeni ne fushbetejen tuaj ku keni shume arme dhe fuqi shpirterore per te vazhduar perpara sidomos me nje projekt qe provincialet do t'i djegi por shpirteroret dhe qytetaret do t'i coj perpara.

Shigjetari
Do kerkoni nje strehe te ngrohte familjare por me shume nje strehe te ngrohte ne dimrin shpirteror qe po ndjeni. Nje baze ekonomike qe duhet ta siguroni kerkon shume lufte dhe ndryshime rrenjesore

Bricjapi
Dielli dhe Plutoni takohen ne shenjen tuaj dhe kjo ju jep fuqi kolosale per te rregulluar por edhe per te shkaterruar. Duhet te dalloni dot ndryshimin qe duhet te beni.

Ujori
Ju duhet nje pune por ju duhet me shume nje ndryshim dhe nje mbeshtetje e madhe e cila nuk vjen vetem me deshire .Duhet te pervishni menget e perpjekjes per te marre me te miren.

Peshqit
Per ju duket sikur bota nuk do kete ndonje ndikim te madh si me ndryshime si pa ndryshime. Madje mendoni se fati juaj nuk ka me cfare te sjelli dhe prisni pa shume hov ca do vijë. Por ne fakt dicka do ndryshoj nje here e pergjithmone.

Më të lexuarat