BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale, Lorenc Vangjeli bën paralajmërimin e fortë për PL: Ja për çfarë do të luftojë partia e Metës

Zgjedhjet lokale, Lorenc Vangjeli bën paralajmërimin e fortë
x
BREAKING NEWS

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin dhe paralajmëron: SHBA e pranoi, nuk flasin me emra, por...

“Televizionet shqiptare paguhen nga rusët”, Ngjela jep alarmin
x
BREAKING NEWS

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të energjisë, ERE del me njoftimin e papritur

Rama tërhoqi vendimin për rritjen e çmimit të
x
BREAKING NEWS

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Partia Demokratike jep njoftimin e rëndësishëm, ja
x
BREAKING NEWS

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje të reja nga biznesi i Vis Martinajt: Kishte lidhje me elementë të botës së krimit në të gjithë Shqipërinë, fitimet rriteshin për shkak të...

‘1 milion euro xhiro në ditë’, gazetari zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën paralajmërimin e frikshëm: Jemi në “luftë” me Iranin ndërsa qeveria...

“Ballkani më i rrezikuar se kurrë”, Mediu bën
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i publikon fotot e Vis Martinajt

Zhdukja e bosit të lojërave të fatit, gazetari zbulon kush po i
x
BREAKING NEWS

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia

Fantastike! Liberalizimi i vizave, Kosova merr lajmin e madh nga Greqia
x

Gossip

Merr fund gjithçka mes tyre/ Blero e uron për ditëlindjen me mesazhin e koduar, reagimi i Afronës lë pa fjalë fansat (FOTO)

Merr fund gjithçka mes tyre/ Blero e uron për ditëlindjen me

Blero dhe Afrona, kanë qenë mjaft të komentuar për martesën e tyre e sidomos së fundmi. Në profilet e tyre në Instagram, ata i kanë fshirë të gjitha fotot që kanë publikuar më herët me njëri tjetrin-duke ngritur dyshimet e mëdha për një ndarje mes dyshes.

Pavarësisht kësaj asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë akoma, ose të paktën jo haptazi.

Afrona festoi ditën e djeshme 30 vjetorin e saj të lindjes.

Për herë të parë pas disa vitesh ajo feston si ‘beqare’, të paktën këtë na ka lënë të mendojmë me postimin e saj të fundit në InstaStory.

Ajo që Afrona i uron vetes në ditën e lindjes është një fillim i ri.

“Gëzuar për fillime të reja”, ka shkruar Afrona.

Merr fund gjithçka mes tyre/ Blero e uron për ditëlindjen me

Në këtë 30-vjetor nuk mungoi as urimi i Bleros për të. Këngëtari publikoi një foto në Instastory krahas së cilës vendosi një trëndafil. Nuk e dimë nëse postimi ishte me të vërtetë për Afronën, të paktën kështu u duk.

Merr fund gjithçka mes tyre/ Blero e uron për ditëlindjen me

Kujtojmë se Blero ka dhënë një intervistë për T7, ku është pyetur në lidhje me Afronën. Mirëpo as këtë herë Blero nuk ka dashur të japë informacion në lidhje me ndarjen e supozuar të dyshes. Ai tha se është diçka personale, duke mos dashur të komentojë asgjë.

”Nuk mund të them asgjë. Thjesht është shumë personale. Dhe nuk kam koment në atë drejtim. Sepse sa i përket kësaj pjesë çfarë mundem me u shpreh është se nuk kam pasur një të kaluar më parë të mirë, kam njëfarë fobie në këtë drejtim, dhe nuk dua të komentohem,” është shprehur Blero.