BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Merr fund miqësia mes dy këngëtareve? Dafina bën gjestin e papritur për 'armiken' e saj Taynën

Merr fund miqësia mes dy këngëtareve? Dafina bën gjestin e

Së fundmi po përflitet se marrëdhënia mes Taynës dhe Dafinës nuk është më njësoj, madje kanë hequr njëra-tjetrën nga Instagrami.

Ndërkohë Dafi ka nisur të ndjekë në Instagram "armiken" e Taynës, Melindën dhe i ka komentuar kësaj të fundit në një prej fotove.

Tayna dhe Dafi gjatë kësaj kohe po përflitet se kanë nisur edhe me disse ndaj njëra-tjetrës.

Tayna e ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit “Gjoni Black”, ka bërënjë freestyle, me të cilin fansat mendojnë se ajo i ka bërë “diss” Dafinës dhe kundërpërgjigje ndaj këngës së saj “Zili zili”.

Tayna thotë në freestyle: "Po m’vje inati? Jo bre, ty t’vjen inati. Hajde po shtyhum, sy m’sy se dorën ta zgjati. Ato nuk din me fol shqip ëoë, le mo me repovat! Dhjetë vjet karrierë për dy vjet i kom bo".

Merr fund miqësia mes dy këngëtareve? Dafina bën gjestin e

Më të lexuarat