BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x
BREAKING NEWS

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon menjëherë avokati i saj: Ka pasur një debat të gjatë në këtë seancë. Ja versioni që ka dhënë Rozeta Dobi për herë të katërt

Pas vendimit të Gjykatës për Alda Klosin, reagon
x
BREAKING NEWS

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu gjetën mbi 500 mijë euro cash në banesë

E fundosi pastruesja/ Gjykata merr vendimin për Alda Klosin që iu
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë sërish, ja pse kreu i “Foltores” nuk do futet në zgjedhjet e 14 majit me logon e PL dhe dera e hapur e pazarit për “non gratin” e lirinë e Shkëlzenit

Sali Berisha i bindur se “Hamza” Ilir Meta do e tradhtojë
x

Gossip

Merret vendimi për gjyqtaren, doli pothuajse gjysmë e zhveshur në një seancë gjyqësore virtuale

Merret vendimi për gjyqtaren, doli pothuajse gjysmë e zhveshur

Një gjyqtare, e cila u bë e famshme për fotot e saj të nxehta në Instagram, është rikthyer në rrjetet sociale. Gjyqtarja kolumbiane Vivian Polania u pezullua nga puna pasi ajo zhvilloi një seancë gjyqësore virtuale nga shtrati me ato që dukej të ishin të brendshme ndërsa pinte një cigare.

Tani zbatuesja e ligjit ka hyrë në Instagram për të ndarë më shumë foto të zjarrta, në dukje e pashqetësuar nga largimi i saj nga puna

A iu ka marrë malli për mua?" – shkruan ajo në rrjetet sociale.

Fansat e saj u komentuan shpejt për foton seksi.

Gjithmonë na mungon, mos na braktis prokurorja ime”, shkroi një fans, ndërsa një tjetër tha: “Zoom me ju është një nder”. Polania u pezullua për tre muaj pasi u zbulua se ajo kishte shkelur disa rregullore administrative, sipas një vendimi të Komisionit Disiplinor Gjyqësor në Norte de Santander muajin e kaluar.

Gjyqtarja 34-vjeçare, gati e zhveshur u shfaq në një telefonatë në Zoom duke pirë një cigare me ato që dukej të ishin të brendshmet e saj, ndërsa mbikëqyrte një seancë dëgjimore. Klipi i zjarrtë u bë shpejt viral, duke nxitur hetimin për sjelljen e saj dhe duke e pezulluar atë nga puna, por njëkohësisht duke e shndërruar në yllin e internetit.

 

Më të lexuarat