BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

'Mërzitem që po rritesh', dedikimi i ish-deputetit për të bijën që feston 18-vjetorin na la pa fjalë

'Mërzitem që po rritesh', dedikimi i ish-deputetit për

Një ditë  e veçantë është sot për Xhemal Gjunkshin nga radhët e Partisë Demokratike.Sot, vajza e tij Laura ka ditëlindjen dhe mbush 18 vjeç, ndërsa në rrjetet sociale, Gjunkshi i ka dedikuar asaj një urim special.

 
Dedikimi:
 
E dashur bija ime Laura!
Ti sot mbush 18 vjeç.
Gezuar Ditelindjen shpirti babit!
Edhe 100 vite te tjera si pranvera te jetosh zemra ime!
Shpirti babit sa dua te te kem te vogel por “merzitem” qe po rritesh.
Lutem zotit qe te rritesh pafund ne te gjitha aspektet gjithmone me buzeqeshje, shume suksese, plot dashuri mes familjes dhe shoqerise.
Sfida te reja te presin Laura ime, kam besim se me kurrajon tende, me vullnetin tend te hekurt me mprehtesine qe te karakterizon dhe me bukurine e shpirtit tend, do te dish ti perballosh dhe te ndjehesh krenare. Mos harro se mua do te me kesh gjithmone prane.
Bekime per ty zemra ime
Te puth fort dhe pac vetem ditelindje Drita e syve te mi.

Më të lexuarat