BREAKING NEWS

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja Yuri Kim shfaqet si kurrë më parë (Pamjet)

E veshur sportive dhe duke shijuar tingujt e çiftelisë, ambasadorja
x

Gossip

Mes trëndafilave, Xhesika Berberi e konsideron veten vajzë me fat, merr dhuratën super të shtrenjtë nga i dashuri

Mes trëndafilave, Xhesika Berberi e konsideron veten vajzë me fat,

Ditën e djeshme modelja shqiptare, Xhesika Berberi, festoi ditëlindjen e saj dhe mbushi 29 vjeç.

Modelja ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj, teksa nuk ka munguar as dhurata nga i dashuri i modeles.

Xhesika ka shpërndarë disa video në Instastory, ku na ka treguar surprizën që ka marrë nga i dashuri i zemrës, i cili ka zbukuruar të gjithë shtëpinë me trëndafila dhe tullumbaca.

Por, ai nuk është mjaftuar me kaq, pasi i ka blerë ‘gocës së ditëlindjes’ edhe një super orë.

“Vajzë me fat! Faleminderit, dashuria ime”,- ka shkruar ajo sipër videove.

Kujtojmë se Xhesika pas një periudhe kohore single, këtë Shën Valentin, ka vendosur të pranojë romancën e saj të re, duke publikuar suprizën fantastike që ka marrë në ditën e të dashuruarve.

Mes trëndafilave, Xhesika Berberi e konsideron veten vajzë me fat,