BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Mes tyre Stresi e Getinjo, këta janë të gjithë banorët e "Big Brother Vip Kosova" (EMRAT)

Mes tyre Stresi e Getinjo, këta janë të gjithë banorët

Mbrëmjen e sotme ka nisur aventura televizive e "Big Brother Vip Kosova", teksa në spektaklin e reality show-t, me drejtues Alaudin Hamitin dhe Jonida Vokshin u prezantuan zyrtarisht edhe banorët që do të konkurojnë për cmimin e madh në shtëpinë më të madhe të Kosovës.

Me klipet prezantuese, vizitat e shkurtra në studio dhe nën komentet e Olti Curri e Afërdita Paqaradës, kasti fillestar me 14 banorë i "BBVK" përbëhet nga: 

1.Getinjo

2.Ana Kabashi

3.Viven Thano

4.Andi Artani

5.Mc Beka

6.Cifti Urim dhe Alisa

7.Victoria Owns

8.Shota Baraliu

9.Arta Selimi

10.Artan Thaci

11.Lugati

12.Gresa Hoti

13.Juliana Nura

14.Stresi

Kështu, kemi një miksim të disa personazheve të njohur, me ish-konkurentë në dating show, artistë, blogerë e disa të tjerë që ndoshta nuk janë edhe aq të famshëm, por padyshim kanë aftësinë për t'i dhënë këtij reality atë që kërkon, personalitetet interesante. 

Suksese të gjithëve! 

Më të lexuarat