BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Mesazh i koduar? Basha surprizohet nga të rinjtë e PD për ditëlindje, i pret kokën "Mbretit të Zi", çfarë simbolizon torta

Mesazh i koduar? Basha surprizohet nga të rinjtë e PD për

Kreu i PD-së Lulzim Basha sot feston ditëlindjen. Ai mbush 47 vjeç.  Në ambientet e jashtme të selisë blu, kryedemokrtatit i është bërë një surprizë nga të rinjtë e PD-së.

Torta kishte formën e shahut që duket se është një ndër lojërat e pëlqyera të Bashës, i cili nesër do të jetë përballë Fatbardh Kadillit, Agron Shehajt dhe Edit Harxhit për t’u rikonfirmuar si kryetar i PD-së.

Siç është tradita, ai që ka ditëlindjen pret tortën dhe në këtë rast me batutë Basha tha po ia presim kokën këtij “mbretit të zi”

Ata e kanë surprizuar Bashën me një tortë me tabelë shahu dhe të gjithë bashkë kënduan këngën “Shumë urime”.

Mesazh i koduar? Basha surprizohet nga të rinjtë e PD për

Lulzim Basha feston ditëlindjen një ditë para mbajtjes së zgjedhjeve për kryetar të PD. Basha feston 47-vjetorin e lindjes.Por, ditëlindja e kryedemokratit i përkon dhe me përvjetorin e 30 të krijimit të Partisë Socialiste.

Basha ka lindur më 12 qershor të vitit 1974.Prej tetë vitesh ai ndodhet në krye të PD ndërsa më herët, në kohën e qeverisjes së PD ka mbajtur poste të rëndësishme si ai i ministrit të Transportit, Brendshëm dhe të Jashtëm.

Ndërkohë nga vitin 2011 deri në vitin 2015 ai ka mbajtur postin e kryebashkiakut të Tiranës.

Mesazh i koduar? Basha surprizohet nga të rinjtë e PD për