BREAKING NEWS

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep lajmin e mirë nga spitali Infektiv

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep
x

Gossip

Mësoi se do të bëhet gjyshe, këngëtarja e njohur shqiptare i bën dhuratën super të shtrenjtë nuses

Mësoi se do të bëhet gjyshe, këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani, do të bëhet gjyshe për herë të parë. Djali i këngëtares dhe bashkëshorja e tij, e kanë dhënë vetë lajmin e bukur përmes fotove profesionale që Gëzimja ka realizuar, duke u shfaqur me barkun e rrumbullakosur. Duket se ky lajm e ka lumturuar pafund Remzijen, e cila ka vendosur ta ‘llastojë’ nusen e saj me nje dhuratë mjaft luksoze. Prive.al ka arritur të mësojë se një unazë e shtrenjtë diamanti ka qenë zgjedhja e këngëtares për Gëzime. Me siguri kjo e fundit duhet të ndihet mjaft me fat për një vjehrrë si Remzija.