BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Mevlani e puth në buzë, Ledjana reagon menjëherë, i gjuan me shuplakë para kamerave

Mevlani e puth në buzë, Ledjana reagon menjëherë, i gjuan me

Pak kohë më parë Mevlani dhe Ledjana deklaruan se janë në “Përputhen” vetëm për njeri-tjetrin. Në puntatën e sotme u transmetua takimi i tyre, ku dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Ledjana i premtoi se nuk do të largohet kurrë nga ai. “Nuk do të lë kurrë”, i tha konkurrentja.

Nga ana tjetër, Mevlani e afroi drejt vetes dhe i dha një puthje në buzë. Duke qeshur, Ledjana ia ktheu me shuplakë.

Mevlani në studio u shpreh se, Ledjana e kishte dorën e rëndë.

Më të lexuarat