BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Gossip

Mevlanit i ndodh e papritura, ish-konkurrenti sqaron publikisht ndjekësit me çfarë është përballur në mëngjes (VIDEO)

Mevlanit i ndodh e papritura, ish-konkurrenti sqaron publikisht ndjekësit

Rrjetet sociale janë kthyer në mjetin më të rëndësishëm te persoanzheve publik ku mësohet se ç’ndodh me jetën e tyre private e shumë detaje për atë profesionale.

E për më tepër për personazhet mjaft të famshëm të “Përputhen” që Instagram është ktheyr në një burim kryesor të ardhurash. Por Mevlani së fundmi është zhdukur nga Instagrami dhe llogaria e tij nuk rezulton në këtë rrjet.

Ai ka dhënë një shpejgim për ndjekësit në TikTok duke sqaruar se nuk e ka mbyllur ai llogarinë e tij, por diçka ka ndodhur.

“Miqtë e mi të dashur, momentalisht Instagrami im rezulton i mbyllur. Sot në mengjes nuk e di çfarë ka ndodhur akoma. Arsyet akoma nuk i di. Shpresoj ta rikthej sa më shpejt”, shprhet Mevlani.

Më të lexuarat