Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Mezi marrë frymë”, këngëtarja e njohur shqiptare në shtrat prej ditësh (FOTO)

“Mezi marrë frymë”, këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka ndarë disa foto me ndjekësit në ‘Instastory’, ku ka treguar se është sëmurë prej disa ditësh.

“E sëmurë dhe e lodhur nga ky infeksion i sinusit,” shkruan këngëtarja tek një postim, ku shihet e lodhur dhe me rrathët e syve të nxirë.

Ndërkohë, në një video tjetër ajo është shprehur se mezi merr frymë, ndërsa shpjegon se prej 10 ditësh ka dhimbje koke.

Më të lexuarat