BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”/ Pas deklaratës së bujshme që ndezi rrjetin, reagon partneri i Fifit

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”/ Pas

Një dedikim i veçantë i Fifit për partnerin e saj, Adis Patushi, ka shkaktuar mjaft zhurmë në rrjet së fundmi.

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”, shkruante këngëtarja e njohur mes të tjerash në dedikimin për të dashurin e saj, e menjëherë nisi që të komentohej në mediat online.

Ndërsa tani ka qenë Adisi, ai që ka bërë një dedikim për Fifin. Ai ka ndarë me ndjekësit një “selfie” ku pozon krah partneres dhe të dy shfaqen duke buzëqeshur.

Në mbishkrimin e fotos, Adisi ka zgjedhur një fjali nga kënga e Yll Limanit ‘Ty’, duke shkruar: “Me ty veç shpirti flet!”. Ndërkohë, artistja i ka komentuar duke shkruar: “Veç ty të don shpirti”.

Më të lexuarat