BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Mikela nxjerr prapaskenat për konkurrentin e ‘Përputhen’: Tentoi të më puthte në makinë

Mikela nxjerr prapaskenat për konkurrentin e ‘Përputhen’:

Mikela bëri një deklaratë të fortë për Argjendin këtë të enjte në “Përputhen”. Ajo tha se konkurrenti ka tentuar ta puthë, ndërkohë që po e shoqëronte në shtëpi me makinë.

“Ndryshimi mes Edit dhe Argjendit është se Argjendi tentonte të më puthte në makinë, gjë që Edi nuk e ka bërë dhe unë e respektoj shumë…”, tha ajo.

Argjendi e mohoi deklaratën e saj. “Argjendi nuk ka tentuar të të puthë. Kujdes! Çfarë po flet? Unë të kam dhënë një të puthur në faqe, ti je larguar se ke menduar mos ka qenë diçka më shumë. Ai ka qenë një perceptim i yti”, tha ai.

Më të lexuarat